Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - płacisz gotówką (lub inną dostępną formą - jeśli kurier jest wyposażony w terminal) przy odbiorze towaru kurierowi lub odbierając przesyłkę w paczkomacie (większość paczkomatów oferuje opcję płatności przy odbiorze - choć jeszcze nie wszystkie). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, płacąc przelewem zapłacisz za przesyłkę mniej.
  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayNow, który w sposób dla Ciebie "przeźroczysty" za pośrednictwem transakcji, zadba o prawidłowy przebieg płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz szybką płatność (BLIK, kartą etc.) lub swój bank i dokonujesz opłaty.

System PayNow obsługuje bezpieczne transakcje:

  • Usługa PayByLink polega na pełnej integracji procesu płatności z systemem bankowym. Podczas finalizowania zakupu wszystkie dane przelewu są wypełniane automatycznie, a ich edycja jest zablokowana. Dzięki temu kupujący nie musi ręcznie wprowadzać danych, a pomyłka jest niemożliwa. Realizacja płatności tym kanałem to zaledwie kilkanaście sekund. Lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia. Lub na stronie Paynow
  • BLIK - to innowacyjne rozwiązanie w zakresie płatności mobilnych, stworzone przez Polski Standard Płatności Sp. z o.o. Umożliwia dokonania płatności szybkim przelewem za pomocą jednego kliknięcia i bez wychodzenia z koszyka. Wystarczy tylko potwierdzenie płatności kodem wygenerowanym przez aplikacje bankową.
    Więcej informacji na temat systemu BLIK znajduje się na stronie polskistandardplatnosci.pl
  • Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard Electronic, Maestro
W celu dokonania płatności BLIK należy:
- Zalogować się do aplikacji mobilnej swojego banku uczestniczącego w programie BLIK,
- odczytać sześciocyfrowy kod,
- wprowadzić go w sklepie,
- potwierdzić realizację płatności.

Do wykonania całego procesu wystarczy najprostszy smartfon i aplikacja mobilna banku.

Wkrótce dostępne będą również raty.

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto alby zachować ulubione rzeczy

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się